Avukat Alper Şahin Ankara

alper

Merhaba, ben Av. Alper ŞAHİN

Hukukun karmaşık dünyasında size rehberlik etmek için buradayım. 2019’dan bu yana avukatlık yapmaktayım. Kamu ve özel hukuk alanında uzmanlaşmış bir avukatım.

Misyonum

Müvekkillerime hukuki anlamda adil, etkili ve dürüst bir şekilde hukuki destek olmak, müvekkilimin haklarını savunurken, adaletin sağlanmasına katkıda bulunmak benim için önemlidir.

Hizmetlerim

İdare, Aile, İcra, Tüketici, Ceza hukuku gibi hem kamu hem de özel hukuk alanında geniş bir hukuki yelpazede danışmanlık ve temsil hizmetleri sunuyorum. Her durumda müvekkilimin çıkarlarını korumak için çaba gösteriyorum.

Müvekkil Odaklılık

Müvekkillerimin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için çalışıyorum. İşbirliği ve açık iletişimle müvekkillerimle güçlü bir ilişki kurmayı hedefliyorum.

İletişim

Sorularınızı yanıtlamaktan ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. İletişim bilgilerim için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Gizlilik ve Güvenlik

Müvekkil bilgilerini gizli tutmayı taahhüt ediyorum. Gizlilik ve güvenlik konusundaki politikalarım hakkında daha fazla bilgi için lütfen benimle iletişime geçin.

Bana güvendiğiniz için teşekkür ederim.